چهارشنبه, 26 مهر 1396

رو عنوان : مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری ساوه:
عنوان : تاكسی داران ساوه خواستار برخورد مسئولان با مسافربرهای شخصی هستند
کد خبر : ۳۱۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۱۲:۵۵:۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری ساوه:

تاکسی داران ساوه خواستار برخورد مسئولان با مسافربرهای شخصی هستند

مولودی مسئول بازرسی سازمان تاکسیرانی شهرداری ساوه گفت: یکی از سخت‌ترین شغل‌ها، شغل «راننده تاکسی» است که باید در تمام فصول سال از صبح تا شب در خیابان‌ها رانندگی کند اما مشکلاتی همچون فعالیت خارج از قاعده و ضابطه مسافربرهای شخصی سبب بروز اشکال و اختلال در روند فعالیت آنان به عنوان تاکسی شهری در زمینه جابجایی مسافران شده است.

وی ادامه داد:  تاکسی داران خواستار ممانعت از فعالیت مسافربرهای شخصی در جابجایی مسافران هستند و به رغم اعمال برخی قوانین بازدارنده از سوی راهور در این خصوص اما انجام این کار بدون برنامه ریزی و ارائه یک مدل مناسب، غیرممکن است.

مولودی افزود: برخی مسافربرهای شخصی با سوءاستفاده از تابلوی آژانس یا اتحادیه آژانس‌های تاکسی تلفنی در شهر فعالیت می‌کنند که این یک تهدید جدی برای امنیت شهروندان به شمار می‌آید.

وی اظهار داشت: برخورد با مسافربرهای شخصی از وظایف سازمان تاکسیرانی نیست و چاره اندیشی و نحوه برخورد با آنان بایستی از طریق پلیس راهور و یا فرمانداری انجام شود.

مولودی  با بیان اینکه امنیت مسافر در خودروهای حمل و نقل عمومی بیشتر است و نیاز است درباره استفاده از خودروهای عمومی فرهنگسازی صورت گیرد و رسانه‌ها در این زمینه نقش مهمی دارند، افزود: در راستای جلوگیری از تضییع حقوق تاکسی داران، این سازمان اقدام به جمع آوری تابلوهای آژانس از خودروی مسافر برهای شخصی نمود.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0