چهارشنبه, 26 مهر 1396

عنوان : كارگر وظیفه شناس شهرداری ساوه كیف حاوی پول را به صاحبش برگرداند
کد خبر : ۲۷۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۲:۴۳:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

کارگر وظیفه شناس شهرداری ساوه کیف حاوی پول را به صاحبش برگرداند

کارگر وظیفه شناس و امانت دار سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساوه کیف حاوی چهار میلیون تومان وجوه نقدی به همراه چک‌ وسایر مدارک  را به صاحبش تحویل داد.

"محمد قربانی" کارگر سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ساوه  که در میدان فلسطین فعالیت دارد، در گفت و گو با نارستان می گوید: وقتی برای نظافت سرویس بهداشتی این میدان رفتم، متوجه کیفی در سرویس های بهداشتی شدم  و می‌دانستم صاحب آن تا حالا متوجه گم شدن کیفش شده و حال خوبی ندارد، اطراف را گشتم اما اثری از وی پیدا نکردم.

وی بیان داشت: پس از آگاهی از محتویات آن که چهار میلیون تومان پول نقد و دیگر مدارک بود به مغازه مجاور مراجعه کردم و از طریق گواهینامه و مدارک خودرو که تنها سرنخ برای پیدا کردن صاحب کیف بود، اقدام به شناسایی صاحب آن کردم چون هیچ ردی و نشانه‌ای از صاحب کیف وجود نداشت.

قربانی ادامه داد: پس از تماس با مالک خودرو متوجه شدیم که خودرو به شخص دیگری فروخته شده اما پس از چندین ساعت پیگیری توانستم، صاحب کیف را پیدا کنم و مرد جوان که باورش نمی‌شد کیفش را دوباره به‌دست آورده، از خوشحالی مرا در آغوش گرفت.

وی ادامه داد:  وقتی کیف را پیدا کردم حتی یک لحظه هم به فکر برداشتن پول ها نیفتادم چون با اینکه حقوق کمی دارم اما چه در خانواده و چه در محل کار، چیزی جز صداقت و رزق حلال نداشته‌ام و حتی اگر ده‌ها بار دیگر هم‌چنین اتفاقی برایم بیفتد، آنقدر می‌گردم تا صاحب پول‌ها را پیدا کنم.

قربانی ابراز داشت: من عقیده دارم پولی که سر سفره خانواده‌ام می‌برم باید حلال باشد و با لقمه حرام معلوم نیست که بچه‌های آدم به چه راهی کشیده خواهند شد.

وی افزود: من در گذشته نیز که پاکبان بودم، بارها اتفاق افتاده که کیف و وسائل قیمتی را که یافتم  را به صاحبانشان برگرداندم و از این بابت بسیار خوشحال هستم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0