چهارشنبه, 26 مهر 1396

عنوان : 103 تابلوهای غیر مجاز در سطح شهر ساوه جمع آوری شد
کد خبر : ۲۷۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۶:۴۲:۳۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

103 تابلوهای غیر مجاز در سطح شهر ساوه جمع آوری شد

معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه گفت: با تلاش واحد های کنترل و نظارت مناطق یک و دو شهرداري در مهر ماه امسال ضمن شناسایی تابلوهای غیر مجاز و صدور اخطار جهت جمع آوری آنها، 103 تابلو های غیر مجاز  از سطح پیاده روها و معابر شهر جمع آوری شد.

"مصطفی احمدی" بیان داشت:  جمع آوری تابلوهای غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از خطر آفرینی و همچنین پیشگیری از اخلال در سیمای شهری اجرا می شود چرا که مساله توجه به سیمای شهری، فقدان آن و کوشش در شناسایی و به وجود آمدن آن یکی از مهمترین مشکلات شهر است.

 وی تصریح کرد: حفظ و افزایش بهداشت روان شهروندان، زیباسازی و پیشگیری از اخلال در سیمای شهری ضرورتی اجتناب ناپذیر است و جلوگیری از نصب تابلوهای غیر مجاز و ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی نقش موثری در نمای مناسب شهری ایفا می کند.

معاونت خدمات شهری ابراز داشت:  این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار داریم مردم عزیز ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز، در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین با تلاش گشت های ساختمانی مناطق یک و دو شهرداری در طی مهر ماه سالجاری 188  مورد اموال سد معبر در سطح شهر جمع آوری و 545 مورد پاکسازی معابر و خیابان ها انجام شد.

احمدی  صدور 195خطار کتبی سد معبر، 403 مورد جرائم خودروهای سد معبر، 20 مورد جمع آوری ادوات مزاحمت های صوتی، 13 مورد جمع آوری ادوات بنایی، 14 مورد پلمپ ساخت و سازهای غیر مجاز، 10 مورد رفع آثار ساخت و سازهای غیرمجاز و 47 مورد جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز را از دیگر فعالیت های واحد کنترل و نظارت مناطق دوگانه شهرداری ساوه در مهرماه عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد تا با مشارکت بیش از پیش شهروندان و با تلاش مضاعف مجموعه و پرسنل خدوم شهرداری شاهد عمران و آبادانی و زیبایی  هر چه بیشتر شهر ساوه باشیم.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0