يکشنبه, 4 فروردين 1398
عنوان : تداوم شیب كاهش سهم شهرداری از عوارض مالیات بر ارزش افزوده
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ 
ساعت : ۱۰:۴۹:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تداوم شيب کاهش سهم شهرداري از عوارض ماليات بر ارزش افزوده

مهندس سيد "مهدي حسيني" شهردار ساوه در گفت و گو با نارستان از تداوم شيب کاهش سهم شهرداري از عوارض ماليات بر ارزش افزوده خبر داد و گفت: سهم ساوه از 11 ميليارد و 800 ميليون تومان در سه ماه نخست سال گذشته به 9 ميليارد و 300 ميليون تومان در سه ماه سالجاري کاهش يافته که اين رقم با کاهش حدود 21 درصدي همراه بوده است .

وي ادامه داد: سال گذشته شهرداري ساوه به دليل اجراي قانون برنامه ششم توسعه با کاهش درآمد متاثر از قانون دريافت ماليات از محل ارزش افزوده مواجه و بحران مالي در مجموعه مديريت شهري و شهر ساوه پديدار شد .

مهندس حسيني افزود: با وجود اين شرايط مديريت بحران جزو اولويتهاي مجموعه مديريت شهري ساوه قرار گرفت و با برگزاري جلسات تخصصي و بهره مندي از ظرفيتهاي موجود اقدامات لازم براي مديريت بحران بوجود آمده، صورت گرفت زيرا هر گونه کوتاهي ممکن بود که تبعات سنگين و جبران ناپذيري را به شهرداري و شهر ساوه وارد کند .

وي گفت: براساس آمار و ارقام موجود، بودجه 209 ميلياردي شهرداري ساوه در سال گذشته به دليل قطع در آمد شهرداري از محل ارزش افزوده به 120 ميليارد تومان اصلاح شد و به عبارتي پارسال 90 ميليارد تومان کاهش درآمد صورت گرفت که اين موضوع ضايعه بزرگي براي حوزه مديريت شهري ساوه بوده استبازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0