دوشنبه, 2 مهر 1397
رو عنوان : مهندس حسینی:
عنوان : شهرداری به دنبال حمایت بیشتر از حمل و نقل عمومی در شهر است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ 
ساعت : ۹:۵۳:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس حسینی:

شهرداری به دنبال حمایت بیشتر از حمل و نقل عمومی در شهر است

به گزارش نارستان، مهندس سید"مهدی حسینی" شهردار ساوه در جلسه بررسی مشکلات بخش اتوبوسرانی در شهر با بیان اینکه ما موظف به تقویت حمل و نقل عمومی در شهر هستیم، گفت:  ما به طور جدی پیگیر این هستیم که فعالیت شرکت‌های خصوصی در بخش اتوبوسرانی قانونمند شود و در عین اینکه باید از حمل و نقل عمومی حمایت کنیم به دنبال فعالیت بهتر و موثرتر بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل نیز هستیم .

وی ادامه داد: زمانی که به مردم می‌گوییم با ماشین‌های تک سرنشین در خیابان‌ها تردد نکنند باید در حمل و نقل عمومی مشکلی وجود نداشته باشد لذا هر وقت بتوانیم این بخش را اصلاح کنیم قطعا خواهیم توانست فرهنگ‌سازی لازم برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به جای وسایل شخصی انجام دهیم .

مهندس حسینی اظهار داشت: توجه به حمل و نقل عمومی موجب خواهد شد تا خدمات  بهتری را در اختیار مردم قرار دهیم لذا باید تلاش کنیم تا با این وضعیت بیکاری و معیشت و مشکلات اقتصادی مردم این هزینه از جیب مردم پرداخت نشود .

وی با بیان اینکه تورم، تحریم ها و افزایش قیمت لوازم یدکی مشکلاتی را برای حوزه حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوسرانی ایجاد کرده است، افزود: عدم پرداخت اعتبارات مصوب و قانونی بخش حمل و نقل عمومی یکی از مشکلات و دغدغه های مشترک بیشتر شهرهای کشور است و فرسودگی ناوگان نیز از موضوعاتی است که تمام شهرها با آن دست به گریبان هستند .

مهندس حسینی با اشاره به بالا بودن هزینه های حمل و نقل عمومی، افزود:  ما محدودیت ها و مشکلات موجود در در بخش اتوبوسرانی  را می دانیم و درک می کنیم لذا باید راهکارهایی ساده برای رفع مشکلات و حمایت از این حمل و نقل عمومی اتخاذ کنیم .

در ادامه این جلسه  مسئولان شرکت‌های خصوصی بخش اتوبوسرانی به بیان مشکلات و متضرر شدن برخی از شرکت ها و رانندگان اتوبوس و ارائه پیشنهادات خود پرداختند .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0