دوشنبه, 2 مهر 1397
عنوان : بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ساوه از پروژه های قابل بهره برداری شهرداری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۸:۳۵:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ساوه از پروژه های قابل بهره برداری شهرداری

به گزارش نارستان، اعضای شورای اسلامی شهر ساوه  و جمعی از مدیران اجرایی شهرداری  از  پروژه سه پارک‌ آماده بهره برداری این شهر بازدید و در جریان نحوه اجرا و مشکلات احتمالی آنها قرار گرفتند.

"سعیده محمودی" نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در این آیین با قدردانی از شهردار و کارکنان شهرداری که برای عمران و آبادی شهر تلاش می کنند گفت: با توجه به اینکه مشکلات ناشی از اجرا نشدن بموقع پروژه های عمرانی باعث افزایش هزینه ها در شهرداری  و نارضایتی شهروندان می شود و چشم اندازی نامناسب برای شهر ایجاد می کند، ضروری است علاوه بر توجه به کیفت پروژه های عمرانی به سرعت آنها نیز اهمیت داده شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم اجرای پروژه های تفریحی و نشاط انگیز در این شهر گفت:رشد و توسعه فضای سبز و افزایش پارک ها و بوستان ها موجب پویایی و نشاط شهر و شهروندان می‌شود.

محمودی افزود: توسعه فضای سبز با ایجاد پارک‌ها در راستای پویایی و نشاط شهر و شهروندان امری مهم است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد و  شهرداری باید اهتمام  ویژه ای بر عملیاتی شدن تعدادی از پروژه های اینچنینی  تا  پایان سال داشته باشد.

در این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر ساوه از پروژه های قابل بهره برداری شامل پارک عشایری، پارک خطی بلوار آزادی( ترنج) و پارک هدایت بازدید کردند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0